Klimatyzacja
oferta indywidualna


Klimatyzacja w domu jednorodzinnym

Klimatyzacja w domu jednorodzinnym to coraz popularniejsza inwestycja, na którą decydują się osoby budujące własne cztery kąty. Wpływa na to chęć podniesienia komfortu życia, a także przystępne ceny samego sprzętu. Nie da się ukryć, że klimatyzacja to luksusowe i przystępne cenowo rozwiązanie, które przy zmieniającym się klimacie jest praktycznym rozwiązaniem.

Korzystny wpływ na domowy mikroklimat, ochłoda podczas letnich upałów, czy oczyszczanie powietrza ze szkodliwych substancji to tylko niektóre zalety klimatyzacji. Decydując się na jej zakup, warto zastanowić się, czy lepszą opcją będzie przykładowo klimatyzator kanałowy, klimatyzatory typu SPLIT. czy monoblokowy.

Klimatyzatory monoblokowe

Klimatyzatory monoblokowe cieszą się popularnością ze względu na swą mobilność, ponieważ można je dowolnie przenosić, atrakcyjną cenę w porównaniu do innych modeli, brak konieczności specjalnego montażu, gdyż wystarczy jedynie podpiąć je do prądu, a także fakt, że klimatyzatory monoblokowe to urządzenia jednoczęściowe.

Klimatyzator monoblokowy jest idealną opcją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie możliwość przenoszenia klimatyzacji w razie potrzeby do innych pomieszczeń i nie chcą montować jej na stałe. Poszczególne modele tego rodzaju klimatyzacji mogą się od siebie różnić nieco wyglądem, nowoczesne klimatyzatory monoblokowe mogą mieć różne kolory, a także są wyposażone w wyświetlacz LED.

Ile kosztuje klimatyzacja w domu

Ile kosztuje klimatyzacja w domu? Ceny wahają się od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy. Ostateczna kwota zależy od wielu czynników. Dlatego inwestując w sprzęt, warto poradzić się ekspertów z branży. O tym, jak działa klimatyzacja i jaki model będzie idealny w konkretnej sytuacji, chętnie opowiedzą nasi specjaliści.

Zakup klimatyzacji powinien być inwestycją podnoszącą komfort życia. O tym, ile kosztuje klimatyzacja w mieszkaniu, decyduje wiele czynników. Należy jednak pamiętać, żeby zabezpieczyć się także na wypadek awarii i zwrócić uwagę na to, czy w cenie sprzętu jest także serwis klimatyzacji. Kompleksowa obsługa i dobrej jakości sprzęt to gwarancja dobrej inwestycji.

 

Na Twoim telefonie nie wczytuje się PDF? Przejdź do alternatywnej wersji Przejdź do PDF 

20 lat doświadczenia

stosujemy optymalne rozwiazania, urządzenia,
elementy oraz materiały najwyższej jakości

wybrane usługi

wentylacja

Wentylacja to proces usuwania z pomieszczeń zanieczyszczonego powietrza i dostarczania w jego miejsce powietrza świeżego.

ogrzewanie nadmuchowe

Najbardziej popularnym rozwiązaniem
chłodzenia domach jednorodzinnych
jest system SPLIT.

klimatyzacja

Bardzo istotna jest optymalizacja systemu poprzez dobór urządzeń do układu wentylacji , klimatyzacji czy nagrzewania nadmuchowego.

urządzenia

Każdy nasz projekt powstaje
w oparciu o obliczenia
w celu jego optymalizacji

Napisz do nas

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z naszą firmą
oraz usługami które oferujemy. Skontaktuj się z nami