OFERTA INDYWIDUALNA

Klimatyzacja domu jednorodzinnego

POPULARNA INWESTYCJA

Klimatyzacja w domu jednorodzinnym

Klimatyzacja w domu jednorodzinnym to coraz popularniejsza inwestycja, na którą decydują się osoby budujące własne cztery kąty. Wpływa na to chęć podniesienia komfortu życia, a także przystępne ceny samego sprzętu. Nie da się ukryć, że klimatyzacja to luksusowe i przystępne cenowo rozwiązanie, które przy zmieniającym się klimacie jest praktycznym rozwiązaniem.

Korzystny wpływ na domowy mikroklimat, ochłoda podczas letnich upałów, czy oczyszczanie powietrza ze szkodliwych substancji to tylko niektóre zalety klimatyzacji. Decydując się na jej zakup, warto zastanowić się, czy lepszą opcją będzie przykładowo klimatyzator kanałowy, klimatyzatory typu SPLIT. czy monoblokowy.

MOBILNOŚĆ DLA CIEBIE

Klimatyzator jednoczęściowy

Osobom ceniącym mobilność oraz tym klientom, którzy nie chcą wykonywać stałej instalacji klimatyzacyjnej, polecamy klimatyzator jednoczęściowy. To urządzenie, które zapewnia możliwość jego przenoszenia do każdego pomieszczenia. Klimatyzatory monoblokowe cechuje także atrakcyjna cena oraz brak konieczności montażu. Ich obsługa sprowadza się do ustawienia właściwych parametrów chłodzenia, które można dowolnie regulować.

Innym rozwiązaniem jest klimatyzacja kanałowa do domu, czyli kompletny system chłodzenia. Składa się na niego zaprojektowany system kanałów, rozprowadzanych w budynku, a także urządzenie sterujące, instalowane w osobnym pomieszczeniu. Klimatyzator kanałowy do domu to doskonałe rozwiązanie, które można zamontować zarówno na etapie budowy, jak i w czasie eksploatacji obiektu. Oferujemy urządzenia wysokowydajne, zapewniające optymalną temperaturę i wilgotność powietrza, nawet podczas bardzo wysokich temperatur zewnętrznych.

CENA

Klimatyzacja do domu cena

Klimatyzacja do domu to cena zróżnicowana, przede wszystkim z uwagi na rodzaj systemu chłodzenia, a także powierzchnię budynku. Współpracując z naszymi klientami, rozpoczynamy od poznania ich oczekiwań oraz sprawdzenia uwarunkowań technicznych budynku. Po dokonaniu niezbędnych pomiarów proponujemy rozwiązania dostosowane do budżetu inwestora. Na tym etapie możliwe jest wybranie optymalnego systemu, spośród kilku możliwości.

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego systemu klimatyzacji, projektując go w oparciu o urządzenia najwyższej jakości, produkowane przez uznane na rynku marki. Zajmujemy się także instalacją poszczególnych urządzeń, którą wykonują doświadczeni monterzy. Świadczymy również usługi związane z konserwacją i serwisowaniem sprzętu, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym.

KATALOG

Odezwij się!

  * – wymagane

  Klimatyzacja w domu Warszawa

  Inwestowanie w klimatyzację domową w Warszawie zyskuje coraz większą popularność. Dlaczego wiele osób decyduje się na montaż klimatyzacji w domu? Wynika to głównie z chęci podwyższenia komfortu mieszkania, co zapewnia właśnie odpowiednia cyrkulacja powietrza. W gorącym okresie lata ściany budynku szybko się nagrzewają, co przekłada się na temperaturę w mieszkaniu. Wówczas klimatyzator do domu czy mieszkania jest opcją niezbędną.

  Klimatyzacja domowa Warszawa ma wiele zalet. Główną z nich jest dbanie o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, ale to nie wszystko. Montaż klimatyzacji w domu w Warszawie pozwala także na oczyszczanie i jonizację powietrza oraz działanie profilaktyczne przeciwko rozwojowi mikroorganizmów. To tylko część plusów, które przemawiają za montażem klimatyzacji w domu w Warszawie.

  Klimatyzator do mieszkania Warszawa

  Firma Awent dysponuje kilkoma modelami klimatyzatorów do domu i mieszkania. Inne urządzenia sprawdzą się bowiem w przestronnych pomieszczeniach, inne natomiast w kompaktowych wnętrzach lokali czy kawalerek. Nie zapomnieliśmy również o osobach, które wynajmują mieszkania i nie mogą pozwolić sobie na założenie stałej instalacji. Rozwiązaniem tego problemu jest zainwestowanie w mobilny klimatyzator w mieszkaniu w Warszawie.

  Cennik naszych usług i urządzeń jest zróżnicowany, aby każdy mógł dobrać klimatyzator do domu czy mieszkania w Warszawie, będący odpowiedzią na osobiste potrzeby i budżet, jakim się dysponuje. Nasi fachowcy dokonują niezbędnych pomiarów i oględzin budynku, w którym ma zostać zamontowana klimatyzacja, aby dobrać najbardziej odpowiedni model i zoptymalizować jego pracę, co przełoży się na świetne efekty cyrkulacji powietrza oraz zmniejszenie do minimum należności za prąd.

  Montaż klimatyzacji w domu Warszawa

  Firma Awent działa kompleksowo, wykonując montaż klimatyzacji w mieszkaniach i domach jednorodzinnych w Warszawie, zaczynając od wykonania pomiarów i projektu, poprzez instalację, a następnie, o ile to potrzebne, świadcząc usługi serwisowania. Gwarantujemy nowatorskie rozwiązania, krótki czas realizacji oraz otwartość na propozycje naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z montażem klimatyzacji w domu w Warszawie.