ZAPROJEKTOWANA PRZEZ EKSPERTÓW

Projektowanie

Kompleksowe podejście

Efektywna wentylacja

Efektywna wentylacja w pomieszczeniach wymaga odpowiedniego przygotowania już na etapie koncepcyjnym. Nasze usługi, obejmujące projektowanie wentylacji, to kompleksowe podejście do tematyki wymiany powietrza w budynku. Zdając sobie, jak ważną kwestią jest właściwa wentylacja, realizujemy usługi projektowe dopasowane do indywidualnych oczekiwań Inwestora oraz możliwości technicznych obiektu.

Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie systemów wentylacyjnych, które przekładamy na warstwę koncepcyjną. Istotne jest dla nas, aby każde pomieszczenie posiadało zgodną z przepisami i wydajną wentylację, poprawiającą bezpośrednio komfort życia mieszkańców.

Szczegółowa analiza

Projekty wentylacji

Wykonywane przez nas projekty wentylacji są kompleksowym opracowaniem, opartym o szczegółową analizę specyfiki konkretnego obiektu, ilości osób w nim przebywających, a także materiałów, z jakich budynek został wzniesiony. Dzięki weryfikacji tych czynników, naszym Klientom zapewniamy wykonanie profesjonalnej dokumentacji, obejmującej najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie instalacji wentylacyjnych.

Wykorzystując naszą wiedzę oraz doświadczenie praktyczne, wspieramy Inwestorów na etapie wyboru właściwego systemu wentylacji. Proponujemy innowacyjne urządzenia, które zapewnią efektywną wymianę powietrza w pomieszczeniach oraz zminimalizują straty ciepła. Wszystkie projekty dopasowujemy także do budżetu, jakim dysponuje Klient.

Dokumentacja projektowa

Projektowanie wentylacji – dokumentacja

Efektem naszych prac jest kompleksowa dokumentacja projektowa, która obejmuje między innymi: lokalizację urządzeń, jeśli zastosowano wentylację mechaniczną, czy wytyczne w zakresie minimalnej ilości powietrza nawiewanego. Planujemy także dokładne rozmieszczenie kanałów wentylacyjnych wraz z metodyką ich zaizolowania.

Zakres opracowania dostosowywany jest każdorazowo do uwarunkowań technicznych budynku, jego przeznaczenia oraz przepisów prawa obowiązujących w tym zakresie. W projektach proponujemy rozwiązania nowatorskie, które cechuje wysoka efektywność oraz doskonała jakość. Zapraszamy do współpracy.

Projektowanie wentylacji domów

Kanały wentylacyjne oraz właściwa wentylacja zdecydowanie podnoszą komfort życia i są świetną inwestycją w nowoczesny dom, sprzyjając dobremu samopoczuciu i zdrowiu jego mieszkańców. Dlatego opcją do rozważenia już na etapie projektowania jest wentylacja mechaniczna z odzyskiwaniem ciepła, która dodatkowo pozwala zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.

Dowiedz się więcej

Projektowanie wentylacji budynków

Projektowanie wentylacji, która nie tylko będzie skuteczna, ale także korzystna ze względów ekonomicznych, wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia. Odpowiednio zaprojektowane kanały wentylacyjne muszą spełniać obowiązujące normy i przepisy, dlatego tak istotne jest, by system wentylacyjny był opracowywany już na etapie projektu budynku, któremu ma służyć.

Dowiedz się więcej