PRODUKT

Urządzenia

Dobór urządzeń

Jak dobierać urządzenia?

Bardzo istotna jest optymalizacja systemu poprzez dobór urządzeń do układu wentylacji , klimatyzacji czy nagrzewania nadmuchowego. Po zaprojektowaniu należy tak dobrać urządzenia aby praca całego układu była jak najbardziej efektywna. Ma na to wpływ wiele czynników takich jak : rodzaj – przeznaczenie obiektu , możliwość lokalizacji urządzeń , wydajność systemu, temperatura jaką należy utrzymać w obiekcie, wymagana ilość świeżego powietrza, możliwości źródła ciepła.Jest to bardzo ważne ze względu na ekonomiczną pracę systemu.

Urządzenia należy dobrać tak aby uwzględniały one warunki ich pracy i były zgodne z wymogami , normami i obowiązującymi przepisami. Tylkotaki dobór gwarantuje późniejszą satysfakcję użytkownika z jego pracy.

 

Pompy ciepła

Nasza oferta to także pompy ciepła. Stosowane dziś coraz powszechniej, stają się alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych. Połączone z instalacją wentylacji mechanicznej zapewniają skuteczne ogrzewanie pomieszczeń, oparte na ekologicznych metodach pozyskiwania energii cieplnej z powietrza. Oferujemy urządzenia wysokiej jakości, produkowane przez uznane na rynku firmy.

Dowiedz się więcej