Projektowanie
oferta indywidualna

Wentylacja z rekuperacją

Wentylacja z rekuperacją to nowoczesny i energooszczędny sposób na zapewnienie czystego i świeżego powietrza w każdym budynku, a także możliwość na zminimalizowanie kosztów związanych z energią cieplną. Wszystko to gwarantuje wentylacja mechaniczna z odzyskiwaniem ciepła, zwana po prostu rekuperacją.

Co to jest rekuperacja? Rekuperacja polega na odzyskiwaniu energii, by można było ponownie ją zagospodarować.

Projektowanie wentylacji

Projektowanie wentylacji, która nie tylko będzie skuteczna, ale także korzystna ze względów ekonomicznych, wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia. Odpowiednio zaprojektowane kanały wentylacyjne muszą spełniać obowiązujące normy i przepisy, dlatego tak istotne jest, by system wentylacyjny był opracowywany już na etapie projektu budynku, któremu ma służyć.

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją jest najkorzystniejszą możliwością dla właścicieli budynków, którym zależy na nowoczesnych rozwiązaniach i energooszczędności. Aby maksymalnie wykorzystać możliwości, które daje wentylacja z rekuperacją, należy zainwestować w rekuperator o najwyższym możliwym stopniu odzysku ciepła.

Użytkownicy wentylacji mechanicznej z rekuperacją nie muszą martwić się o nieprzyjemne zapachy, wilgoć, skraplającą się parę wodną na szybach, czy pleśń. Wentylacja mechaniczna skutecznie radzi sobie z tego rodzaju niepożądanymi zjawiskami. Dlatego właśnie prawidłowa wentylacja mechaniczna budynku to podstawa.

Projekt Wentylacji Przedszkola

Na Twoim telefonie nie wczytuje się PDF? Przejdź do alternatywnej wersjiPrzejdź do PDF 

Projekt Wentylacji Ubojni i masarni

Na Twoim telefonie nie wczytuje się PDF? Przejdź do alternatywnej wersjiPrzejdź do PDF 

20 lat doświadczenia

stosujemy optymalne rozwiazania, urządzenia,
elementy oraz materiały najwyższej jakości

wybrane usługi

wentylacja

Wentylacja to proces usuwania z pomieszczeń zanieczyszczonego powietrza i dostarczania w jego miejsce powietrza świeżego.

ogrzewanie nadmuchowe

Najbardziej popularnym rozwiązaniem
chłodzenia domach jednorodzinnych
jest system SPLIT.

klimatyzacja

Bardzo istotna jest optymalizacja systemu poprzez dobór urządzeń do układu wentylacji , klimatyzacji czy nagrzewania nadmuchowego.

urządzenia

Każdy nasz projekt powstaje
w oparciu o obliczenia
w celu jego optymalizacji

Napisz do nas

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z naszą firmą
oraz usługami które oferujemy. Skontaktuj się z nami